Automatyczna przecinarka taśmowa PEGAS

Przecinarka taśmowa to rodzaj piły do precyzyjnego cięcia rur, prętów i profili. Nasi specjaliści pracują na zaawansowanym, sterowanym cyfrowo urządzeniu marki Pegas.

Komputerowy system sterowania pozwala na szybkie, ale przede wszystkim ultra precyzyjne cięcia, a jakość i możliwości urządzenia sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

Półautomatyczne urządzenie hydrauliczne ze skrętnym ramieniem w obie strony pozwala na wykonywanie cięć prostych oraz pod kątem 45 i 60 stopni. Takie kąty można uzyskać w obie strony. Odpowiednia konstrukcja imadła pozwala stabilizować materiał przed i za osią cięcia.

Urządzenie marki Pegas pozwala na cięcie rur o średnicy do 440 milimetrów oraz profili lub innych elementów o maksymalnej szerokości 600 milimetrów. Przecinarka została wyposażona w liczne systemy kontroli i bezpieczeństwa, a dotykowy panel sterowania dostarczyła firma Siemens.

OPIS

Dwukolumnowy półautomat hydrauliczny ze skrętnym ramieniem w obie strony.

Maszyna posiada imadło skonstruowane tak aby materiał podczas cięcia był stabilizowany zarówno przed jak i za osią cięcia.

 

Parametry techniczne:

Zakres cięcia do Ø440,

Szerokość cięcia 600 mm,

Możliwość cięcia pod kątem L/R 60o – 45o – 0o – 45o – 60o,

Obrotowa podstawa imadła.

Masz pytania?