Giętarka trzpieniowa MACRI PROVAR 6

Do precyzyjnego gięcia rur i profili wybieramy profesjonalne włoskie urządzenia. Giętarka trzpieniowa pozwala na niemalże dowolne gięcie rur i profili, nadając im oczekiwany trójwymiarowy kształt. Aby zagwarantować jakość, dokładność i dużą wydajność naszym klientom, używamy giętarki trzpieniowej Macri Provar 6.

Sterowana cyfrowo zaginarka włoskiej firmy Macri to w pełni zautomatyzowane urządzenie pracujące aż w 6 osiach. Dzięki nowoczesnemu i zintegrowanemu z urządzeniem oprogramowaniu możliwe jest łatwe i intuicyjne zarządzanie, a w efekcie nawet najbardziej skomplikowane i super dokładne projekty.

Unikalność oprogramowania polega na trójwymiarowym interfejsie graficznym, na którym można pracować dzięki wbudowanemu 19-calowemu ekranowi dotykowemu.
To daje nam całkowitą kontrolę nad każdym gięciem.

OPIS

Walcarka pozwala cyfrowo regulować prędkość pracy w każdej osi oraz siłę nacisku, jak również oferuje trójwymiarową wizualizację procesu w czasie rzeczywistym. Program pozwala też na sprawdzenie wykonalności danego projektu, a w razie potrzeby dokona stosownych korekt. Idealnie nadaje się do gięcia rur i profili o maksymalnej średnicy 65×4 mm. Zaginanie w wyniku walcowania pozwala na pracę zarówno z rurami o stałym promieniu, jak i zmiennym. Gięcie jest możliwe w wielu płaszczyznach, a urządzenie pozwala na pracę z rurami i profilami o długości do 6 metrów.

Parametry techniczne:

Model: Provar 6-56 U-D

Sterowana CNC do gięcia rur oraz profili do średnicy fi65mm x 4mm

Maszyna posiada 6 osi sterowanych, napędzanych silnikami servo.

Gięcie promieni stałych matrycowych oraz zmiennych poprzez walcowanie

Możliwość gięcia detali w wielu płaszczyznach

Długość giętych rur oraz profili do 6000mm

Masz pytania?