Laser Tube LT8.10 firmy BLM

To jedna z najbardziej zaawansowanych maszyn do cięcia laserem w trzech wymiarach.

Laser Tube LT8.10 wykorzystuje laser światłowodowy o mocy 4 kW. Potężna moc, oś przechylna do 45 stopni i technologia Active Tilt sprawiają, że dla maszyny i dla naszych klientów wszystko jest do zrobienia.

Cięcie laserem światłowodowym to najnowocześniejsze rozwiązanie, które nie zna ograniczeń. Dzięki niej cięcie rur możliwe jest w trzech wymiarach, również ukośnie. Wypalanie rur o średnicy do 240 milimetrów, wycinanie dowolnych otworów, a także laserowe wycinanie kształtów nawet pod kątem 45 stopni do płaszczyzny rury jest możliwe dzięki technologii firmy BLM.

Jesteśmy w stanie wykonać nietypowe cięcia dosłownie na każdym profilu. Wyobraź sobie rurę o najbardziej nietypowym przekroju. Już? A teraz pomyśl o najtrudniejszych precyzyjnych cięciach. Masz to? Laser Tube pozwala na pełną dowolność załadunku. Dodajmy do tego oprogramowanie BLMelements, które pozwala wyciąć każdy detal, jaki da się wymyślić i zaprojektować. W końcu pozwólmy pracować głowicy tnącej, której ruchy i możliwości tworzą nową, dotąd nieosiągalną jakość.

OPIS

Długość rur, profili i kształtowników to maksymalnie 6,5 metra, a maksymalna masa jednego pręta to 40 kg/m. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na każdym popularnym materiale. Laser Tube zaopatrzony w światłowód tnie żelazo, aluminium, mosiądz, miedź i stal typu inox.

Parametry techniczne:

Moc 4 kW

Głowica 3D do rur, profili i kształtowników

Zakres roboczy – elementy mieszczące się:
– w średnicy koła fi 240
– wadze 40 kg / 1mb
– długości elementów do 6,5 mb

Masz pytania?