Prasa krawędziowa Vimercati CNC

Gięcie długie na ponad 3 metry pozwala na realizację niemalże każdego projektu z elementów metalowych. Nasza firma jest w stanie wykonać każdą konstrukcję stalową dzięki sterowanej cyfrowo prasie krawędziowej marki Vimercati. Trzeba podkreślić, że ten włoski producent jest uznawany za światowego lidera wśród dostawców maszyn CNC.

Dokładnie 3050 milimetrów – tyle wynosi długość gięcia, a nacisk to aż 150 ton. Nowoczesna i całkowicie skomputeryzowana krawędziówka to podstawa do sprawnej produkcji zarówno blachy falistej, części do pojazdów i maszyn, schodów metalowych, grzejników, pojemników czy obudów. Firma Zlem oferuje swoje usługi wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i wydajność.

OPIS

Dokładność wykonywanych elementów jest w równym stopniu ważna dla nas, jak i dla naszych klientów, dlatego wybraliśmy urządzenie wykorzystujące system dynamicznej kontroli ugięcia. Pozwala on na reagowanie w czasie rzeczywistym na ugięcie stołu, zaawansowane czujniki natychmiast je wyłapują i oceniają, a odpowiednie cylindry kompensują to ugięcie. W efekcie każde zagięcie jest perfekcyjne.

Parametry techniczne:

4-osiowa

Nacisk 150 t

Długość gięcia 3050 mm

Masz pytania?